Reklama

środa, 6 stycznia 2016

Artur Szpilka może spełnić nasze wspólne marzenie

Życzę promotorom ( Andrzej Wasilewski, Piotr Werner, Leon Margules) , zawodnikowi Arturowi Szpilce, Trenerowi ( Ronnie Shields ) i wszystkim kibicom Polaka, aby ryzyko się opłaciło !

Marzę o tym, że mój rodak zdobywa pas WBC w ciężkiej 16 Stycznia, demolując Wildera.

Nikt z nas nie jest ideałem, Artur Szpilka też nim nie jest, ale robi progres zarówno w boksie jak i w byciu dobrym człowiekiem. Chłopak ma cel, poświęca się, ciężko trenuje na sali, uczy się angielskiego, nabrał sporo pokory. Widzę wiele plusów. Szpilka ewidentnie wydoroślał. Weźmy choćby wypowiedź Wildera wspominającą o nokaucie na granicy śmierci, na którą Artur zareagował z klasą.

Błędy popełniał, popełnia i będzie popełniał każdy z nas, nie ma ludzi bez skazy, lecz jeśli ktoś stara się być lepszym, owe wpadki są zasypywane tym co dobre.

16 Stycznia będę kibicował Szpili, bo jest Polakiem, bo jest człowiekiem czynu, ponieważ widzę jego starania, dlatego, że jego marzenie współgra z moim o pasach na biodrach biało czerwonych zawodników/zawodniczek.

Będę mu kibicował, bo nie uważam, że stoi na straconej pozycji. On będzie takim samym testem dla Wildera jak Wilder dla niego,. Kto wie czy Polak nie będzie trudniejszy dla zawodnika z USA niż odwrotnie... Deontay na zawodowstwie nie boksował z dobrym mańkutem a Szpilka z praworęcznymi na wysokim poziomie już walczył ( Jennings, Adamek, wysoki McCline ). Presja po stronie Amerykanina. Polak natomiast miał doskonały bodziec zmian w odpowiednim czasie przed takim wyzwaniem.

Na szczęście teraz Szpila jest na miejscu w USA, bo wszyscy pamiętamy jak latał tam i z powrotem przez Ocean przed walką z Jenningsem. To nie mogło mu pomóc, lecz teraz wszystko układa się tak, aby założył pas WBC.

Widzę ten sukces i wierzę w niego a wiara czyni cuda, lub jak mówi Tomasz Adamek - " Góry Przenosi ". Jestem Polakiem i mój rodak staje przed historyczną szansą dla wszystkich Polaków. Trzeba ściskać mocno kciuki za Arturem i niech marzenia się spełnią ! Powodzenia !

profile bloga:
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=pl

foto-polskatimes.pl

1 komentarz:

  1. Super .Zawsze za polakiem . Mozesz mnie o odblokowac na Facebook prosze.

    OdpowiedzUsuń