Reklama

niedziela, 22 listopada 2015

Giennadij "Sprawiedliwość" Gołowkin : Proszę pomóż...


Bokser z Kazachstanu musi zrobić porządek na szczycie wagi średniej. Czekam na jego walkę z Saulem Alvarezem. " Gienek " to lekarstwo na hipokryzję narastającą wokół biznesu w boksie zawodowym. Przepraszam ja już tym rzygam.
Fałszują statystyki, drukują karty punktowych, zmieniają zasady punktowania jak komu wygodniej. Gdy Floyd zadawał cios celny, który nie robił wrażenia na rywalu, był to cios w 100 % wartościowy, dziś czytam, że uderzenia Cotto nie miały mocy ( to się nie liczą ? czy może jest jakiś przelicznik jeden cios Saula to cztery Miguela ? ). Gdy Mayweather korzystał z ringu to według ekspertów narzucał swój styl. Cotto pięknie pracując na nogach, ogrywając rywala co robił ? Oddawał pole ? Uciekał ? Buhahahaha :D

Dziękuję za nauki jak zostać dziwką, ale przepraszam nie skorzystam.

Mam asa w rękawie, mamy go wszyscy chcący widzieć kto jest najlepszy w wadze średniej. Mamy zawodnika, posiadającego moc sprawiedliwości w pięściach.

Sulaiman, De La Hoya póki co świętują, ale nie pozwólmy im schować się przed wyrokiem z rąk GGG. Niestety to głowa Alvareza musi spaść pierwsza, ja nic do niego nie mam, świetny bokser, psują mu jednak reputację pchając na siłę, sadzając na tronie odkąd chodził w pieluchach. Zamazują obraz jego umiejętności, kłamiąc nas raz za razem, śmiejąc się w żywe oczy.

Przykro mi Canelo, koniec twojego panowania nadejdzie wtedy gdy staniesz w ringu z pięściarzem z Kazachstanu.

Nie wiem co wymyśli szef wbc, co wymyśli  promotor Meksykanina po kresce, ale pewnie kombinują jak ominąć Giennadija. Już dziś to robią, widać, że polityka teamu Alvareza jest nastawiona na schowanie się przed Kazachem :)

A ja wam mówię, że sprawiedliwość nadejdzie, będzie bolesna.

Gołowkin, albo znokautuje Saula, albo tak go zmaltretuje, że De La Hoya będzie musiał go karmić koksem w narożniku na żywca, aby wyszedł do finałowych rund. Będzie zabawa. Na to czekam :D

(118:110, 119:109, 117:111)


Gienek pomożesz ?
Pomogę !
I wszystko jasne :)

Mistrz z Kazachstanu spełni rolę superbohatera w dzisiejszym skorumpowanym boksie zawodowym. Zaprowadzi porządek, zrobią to jego umiejętności.

profile bloga:
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz