Reklama

wtorek, 14 kwietnia 2015

Mega Sobota z Boksem - Polsat i TVP. Od 20.00 do rana !

18.04.2015 - W ten dzień wieczorem ( i nocą z soboty na niedzielę ) kibice boksu będą dosłownie rozpieszczani :)

Zaczniemy galą w Legionowie od 20.00 w Polsacie Sport.

Rafał Jackiewicz vs Kamil Szeremeta. Ta walka ma duży ładunek emocjonalny. Młodszy niepokonany bokser kontra weteran, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wojownik chce utrzeć nosa swojemu rywalowi. Obaj bokserzy ciężko pracowali. To może być najlepszy od lar Rafał i najlepszy w całej karierze Szeremeta.

Maciej Miszkiń vs Paweł Głażewski . Rewanż na który czeka wielu z nas. Pierwsza walka między tymi panami była równa, zacięta. W tym zestawieniu złej krwi też nie brakuje, to widać, bokserzy nawet nie muszą udawać. Nie wiem czy będzie tyle dramaturgii co w ich pierwszej potyczce, ale sądzę, że obaj zrobią wszystko, aby to wygrać. Jeśli Głażewski przegra, to biorąc pod uwagę jego wcześniejszą porażkę z Jurgenem, będzie mu bardzo ciężko powstać po takim upadku. Maciek jednak nie ma tyle do stracenia, on powinien wyjść jak po swoje.

Oprócz tych dwóch perełek zobaczymy między innymi powrót Andrzeja Sołdry, oraz walkę Oleksandry Sidorenko.

PRZYPOMINAM 20.00 POLSAT SPORT - STARTUJEMY Z BOKSEM !

Natomiast od 21.00 w TVP SPORT coś dla fanów WSB a mianowicie mecz Rafako Hussars Poland - USA Knockouts

Również 21.00 POLSAT SPORT EXTRA I LIVERPOOL
Z WALKĄ Derry Mathews vs Ismael Barroso

LECIMY DALEJ :)

SZCZERZE NIE WIEM JAK MY TO OGARNIEMY !

3.00 POLSAT SPORT EXTRA I GALA Z TEKSASU
Terence Crawford vs Thomas Dulorme o wakujący tytuł WBO w junior półśredniej.
W ostatnich trzech walkach do grona ofiar Crawforda dołączyli tak mocni zawodnicy jak : Burns, Gamboa czy Beltran.
Dulorme również odprawiał dobrych bokserów. W 2014 r. wygrał z Karimem Mayfieldem i Henrym Lundy.

3.00 POLSAT SPORT  I WIELKIE BOMBARDOWANIE.
Lucas Martin Matthysse vs Rusłan Prowodnikow to coś czego nie można przegapić. Mam nadzieję, że ta walka nie pokryje się czasowo ze starciem Fonfara vs Chavez Jr. Matthysse po punktowej przegranej z Dannym Garcią zastopował Johna Molinę po kapitalnym boju, później znokautował w drugiej odsłonie Roberto Ortiza. Prowodnikow ostatnie cztery potyczki toczył z takimi zawodnikami jak : Bradley, Alvarado, Algieri, Castillo ( trzeba zaznaczyć, że Meksykanin jest już mocno rozbity ). Nie mniej jednak w Veronie spotka się dwóch puncherów, których walki gwarantują emocje. Tam muszą być spięcia, ciężkie ciosy. Argentyńczyk i Rosjanin zderzą się niejednokrotnie. Ja dosłownie nie wierzę, że to skończy się na punkty. Nie zdziwią mnie nokdauny z jednej jak i z drugiej strony, to może być walka roku.

3.20 TVP 1 , LUB 2.45 TVP SPORT
GALA W CARSON JEST DLA NAS POLAKÓW SZCZEGÓLNA.

WALKA WIECZORU:
ANDRZEJ FONFARA VS JULIO CESAR CHAVEZ JUNIOR
Ja już teraz się stresuję :)
12 rund boksu Polska vs Meksyk, dwóch twardzieli mających czym uderzyć. Obu zawodników możemy spokojnie nazwać wojownikami. Andrzej potrafił wstawać w walce ze Stevensonem i kłaść mistrza na deski. Julio przeżywał ciężkie chwile z Martinezem, aby w końcówce o mało go nie znokautować. Tak jak w starciu Prowodnikowa z Matthysse  tak i tu bomb na pewno nie braknie. Mam nadzieję, że Polak wykorzysta swoje warunki, że będzie potrafił stopować Juniora jabem i lokować mocne prawe. Meksykanin na pewno będzie dążył do zwarć, półdystansu, to jest jego żywioł - ciosy z bliska, atakowanie korpusu, trzeba być bardzo ostrożnym choćby wychodząc z klinczu. Julio lubi wtedy strzelać hakiem na dół czy sierpami na górę.
Oprócz tej mega potyczki, zobaczymy też innych dobrych pięściarzy takich jak Amir Imam, Omar Chavez czy Fernando Guerrero.

W sobotę telewizory fanów boksu będą rozgrzane do czerwoności, oby się w nich styki nie popaliły no i nasze w głowach też trzeba będzie studzić :)

profile bloga:
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz