Reklama

piątek, 20 lutego 2015

Golovkin vs Murray - GGG w ringu to święto ! Zapowiada się dobra gala.

Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO) i Martin Murray (29-1-1, 12 KO) już zważeni . W limicie do 160 Funtów zmieścili się obaj, 159.9  Brytyjczyka oraz 159,8 Kazacha. Jutro stawką będą pasy : WBA, WBC interim i IBO w dywizji średniej.

Na ważeniu czuć było atmosferę bokserskiego święta, mega doping :)

Jutro ta walka, Fury vs Rudenko w H.W, oraz Haskins vs Lamiri w koguciej to czekająca nas niezła porcja emocji. Do tego 12 rd. Budler vs Silvestre w minimumweight. Monte Carlo to cztery potyczki z pośród których, każdy znajdzie coś dla siebie z oczywistą wisienka na torcie. Będą i duzi, silni faceci i ci mniejsi, ale bardzo zawzięci, często dający widowiskowe boje.

Apropo Gołowkina to Canal + Sport robi dobrą robotę pokazując Kazacha, bo kibice kochają go coraz mocniej. Nie ma wątpliwości, że zobaczymy i kunszt techniki i agresję, konsekwencję, niszczycielską siłę mistrza, któremu nawet brewka nie tyknie robiąc swoje . Po wszystkim GGG zapewne podziękuje rywalowi, kibicom i się uśmiechnie :)

Matin Murray jest bardzo twardy, to nie jest jakiś tam przeciętniak. Ten facet według wielu zasłużył przynajmniej na remis z Martinezem, oraz według wielu pokonał Sturma.

Gdyby punktowi w tamtych walkach przychylniej patrzyli na Murraya, to jutro Giennadij wychodziłby do gościa, który miałby dwa wielkie nazwiska na rozkładzie po stronie wygranych. Nie rozumiem więc niedoceniania Martina. Jeśli nazywasz go średniakiem, to masz małe pojęcie o boksie. To kawał boksera, czołówka dywizji, tylko, że ma przeciwnika z kosmosu.

Kazach to chodzący ewenement. Pięściarz łączący cechy łowcy, punchera, technika. Człowiek miły, ale potrafiący się skupić na celu, który ma przed sobą. Niezwykły strateg, mający taki arsenał, wiedzę, kondycję, aby spokojnie wyprowadzić Murraya w pole i tam go pożreć...

Hughie Fury też spotyka się z ciężką przeszkodą . Rudenko może być lepiej przygotowany, niż na Lucasa Browne , wielki szacunek dla Brytyjczyka, że bierze takie wyzwanie w tym wieku, na tym etapie. Hughie ma przecież dopiero 20 lat...Ukraińca natomiast stać na całe 10 rd. robienia presji, rwania rytmu, sam jestem ciekaw jak młody Fury sobie poradzi.

profile bloga:
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz