Reklama

sobota, 20 grudnia 2014

Sęku pójdź śladem Adamka !15 Października 2005 r. Tomasz Adamek bronił w Niemczech świeżo zdobytego w walce z Briggsem tytułu WBC w wadze półciężkiej.


Rywalem "Górala" Był Thomas Ulrich.


Dziś będziemy mieli przyjemność zobaczyć jak na terenie "wroga" u naszych zachodnich sąsiadów wypadnie Dariusz Sęk (21-1-1, 7 KO). W stawce potyczki z Robinem Krasniqim (42-3, 16 KO), może nie ma pełnoprawnego, prestiżowego tytułu mistrzowskiego, ale są pasy WBA Continental i WBO International wagi półciężkiej. Moim zdaniem dzisiejszy bój jest dla Polaka walką o najwyższą stawkę. Dla zawodnika w jego sytuacji, często omijanego, walka z Robinem ma na szali dosłownie jego bokserską przyszłość, to jak dalej potoczy się jego kariera, co za tym idzie - ile zarobi, na ile będzie mógł sobie w życiu pozwolić, jak mocno przybliżą się , lub jak daleko uciekną jego marzenia.

Życzę Sękowi, by poszedł śladami Tomka Adamka i , aby nie dał szans sędziom na gospodarski werdykt po 12 rd. Zakończenie walki przed czasem byłoby najlepszym z możliwych rozstrzygnięć a jak to się nie uda, to Krasniqi musi zostać naprawdę wysoko wypunktowany, by panowie, czy panie przy stoliku to docenili.

Liczę, że Andrzej Gmitruk przygotował pięściarza doskonale pod kątem taktycznym i, że jeszcze w czasie walki w narożniku podpowie to co trzeba, aby wszystko zakończyło się pomyślnie. Sam trener pewnie bardzo chce podtrzymać dobrą passę roku 2014...
Powodzenia !

Transmisja z gali od 20.00 w Polsacie Sport.

źr.youtube

profile bloga:
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz