Reklama

niedziela, 19 października 2014

Po Nowym Dworze Mazowieckim.
Kilka słów o wczoraj walczących Polakach.

Maciej "Handsome" Miszkiń - Nie krytykowałbym go zbyt mocno, bo to był trzeci dobry rywal z rzędu. Maciek nie chce kolekcjonować wygranych nad bumami, chce wyzwań, przegrał, ale ja szanuję to, że nie idzie na łatwiznę. Po byciu znokautowanym przez Niemca walczył z Głazem. Po dobrej wojnie z Pawłem miał Białorusina, który mógł go pokonać i który go wypunktował, taki jest boks. Myślę, że to więcej uczy niż obicie jakiegoś słabeusza. Ja nadal jestem za rewanżem Głażewski vs Miszkiń. Na miejscu trenera Maćka starałbym się zmusić go do większej aktywności w ringu, do boksowania a nie napalania się na nokaut, bo nawet w 168 ten chłopak nie ma mocnego uderzenia i nie będzie mu łatwo kończyć przeciwników.

Krzysztof Głowacki - To pięściarz z charakterem, który lubi walczyć i jego boks potrafi być mocny, widowiskowy. Uważam, że pracowanie i udoskonalanie ciosów na tułów w wykonaniu Główki to dobry kierunek rozwoju. Do tego Krzyś musi mieć mega kondycję, łączyć atak z asekuracją, nie może zbytnio się zapędzać a presję musi robić inteligentnie. Nadal trzeba poprawiać obronę. Mamy szansę mieć zawodnika walczącego o tytuły światowe. Głowacki idzie bardziej w ślady sukcesów Diablo niż antyboksu Kołodzieja. Jednakże byłbym daleki od hurraoptymizmu. Taktyka, taktyka i jeszcze raz taktyka. Szczególnie jeśli mamy walczyć z Huckiem.

Kamil Szeremeta - Podoba mi się odważne prowadzenie tego chłopaka, bo Cospolite to był dobry rywal na ten etap kariery. Jednak oby promotorzy za szybko nie przesadzili, bo Szeremeta musi się jeszcze sporo nauczyć. Nie można zbyt łatwo porzucać planów taktycznych na walkę. Kamil powinien uczyć się mądrego boksu a nie iść w stronę szaleńczego.

Ewa Piątkowska - Nasza Tygrysica dopiero co się uczy, ale fajnie pożera ofiary i życzę jej zdobywania kolejnych, coraz cenniejszych skalpów. Nie ma co za szybko podnosić poprzeczki, ale nie możemy też przesadzić z holowaniem. To już sprawa dla promotora, bo Ewa ma potencjał, nie powinno się sprawić by tracił kibiców przez dobieranie zbyt słabych przeciwniczek.

Profile bloga:
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboksBrak komentarzy:

Prześlij komentarz