Reklama

czwartek, 31 lipca 2014

Polska vs Rosja już 27 Września ?

Szykuje się prawdziwa bokserska woja.

My vs Oni !
Polska vs Rosja.

Podobno 27 Września na terenie "wroga" wystawimy do boju dwóch biało-czerwonych bokserów. Oczywiście naszą główną bronią, będzie posiadanie mistrza WBC w junior ciężkiej - Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO), który będzie próbował pomścić Mateusza Masternaka i wyjdzie do ringu z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO).

Oprócz Diablo w naszej "reprezentacji", podobno zobaczymy lubiącego taktykę " na partyzanta " - Pawła Kołodzieja ( 33-0, 18 KO ). "Harnaś" póki co uniknął utraty zera w rekordzie, ale wierzmy, że raptownie wyskoczy zza drzewa i stanie do walki z czołgiem...Denis Lebiediew (25-1, 19 KO), raczej nie będzie kalkulował, tylko wyceluje i wystrzeli. Trzymajmy kciuki za zakroczną nogę Polaka !

A tak w pełni poważnie to liczę, że ta gala się odbędzie. Chodzi mi głównie o naszego mistrza - Krzysia, bo te pauzy, które on ma, mnie załamują.

Czy Paweł wyjdzie do ringu, nawet jak już wszystko będzie podpisane ? Nie wiem i po ostatnich "akcjach" z nim mam prawo wątpić. Niebawem się przekonamy.

Harnaś przeżyj to sam !


Profile bloga :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz