Reklama

czwartek, 31 lipca 2014

Jutro Gavin vs Bundu. To może być świetna walka.

Nie zawsze w ringu musi być Floyd Mayweather Junior, Manny Pacquiao czy Keith Thurman, abyśmy mieli okazję zobaczyć dobre, bokserskie starcie.

Już jutro mistrz świata amatorów ( Chicago, 2007 r. waga lekka ) - Frankie Gavin (19-0, 12 KO) i Leonard Bundu (30-0-2, 11 KO) zmierzą się o tytuł Mistrza Europy w wadze półśredniej.

Urodzony w Sierra Leone a reprezentujący Włochy - Bundu, mimo 39 lat na karku jest niewygodnym, wymagającym przeciwnikiem. Leonard boksuje z pozycji leworęcznej, trudno go trafić i cechuje go dobra kondycja. Ostatnie trzy pojedynki wygrał przed czasem w tym z naszym Rafałem Jackiewiczem.

link do całej walki Polaka z Włochem :

https://www.youtube.com/watch?v=4469nRRlJkE

Rafał wytrwał z Bundu do 11 odsłony, natomiast Lee Purdy przegrał z nim dosłownie przed ostatnim gongiem. Walka tutaj :

https://www.youtube.com/watch?v=IGhW6u_qhCM

Walka z Gavinem, będzie dla 39 latka już 6 obroną tytułu EBU i mimo, że bukmacherzy go skreślają, ja nie zabieram mu szans na zwycięstwo.

Doświadczeniem z ringów zawodowych Włoch bije Gavina na głowę. 28 letni Frankie zmierzy się z kimś, kto miał lepszych niż on rywali i jeszcze nie poniósł porażki.

Gavinowi będą z pewnością sprzyjały ściany, ale powinien pamiętać, że ostatnio jego rodakowi i one nie pomogły. Im bliżej końca tym groźniejszy robi się Włoch, działają wtedy jego świetne ciosy na tułów, rywalom pada kondycja a on tak oto robi swoje :


Juto trzeba będzie poszukać streama :)

A tutaj link z dzisiejszego ważenia obu panów. Limit 147 funtów zrobiony.

https://www.youtube.com/watch?v=V4Ql5or47zE

Ja będę trzymał kciuki jadącego po raz kolejny zdobyć Wyspy. Lubie odważnych zawodników a Leonard do nich należy. Wszyscy wiedzą, że Anglicy chcą w końcu zabrać mu pas EBU, ale póki co Bundu się trzyma. 

Cieszy mnie to, że pas Mistrza Europy po jutrzejszej potyczce będzie miał niezłego właściciela, bo obaj bohaterowie są dobrymi pięściarzami.

Profile bloga :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz