Reklama

piątek, 11 lipca 2014

Drugoplanowi bohaterowie jutrzejszej gali Alvarez vs Lara.

Juan Manuel Lopez ( 34-3, 31 KO ) to gwarancja widowiskowego pojedynku. Na 37 zawodowych walk z udziałem Portorykańczyka, aż 34 kończyły się przed czasem. W ostatnim swoim występie, Juanma pobił Daniela Ponce De Leona. Było to już drugie spotkanie Juana z Ponce i drugi raz zwyciężył Lopez, pomimo tego, że najpierw sam był na deskach. Juanma tym pojedynkiem powrócił po dwóch przegranych bataliach z Orlando Salido.

Skrót z walki :


Jutro Portorykańczyk zmierzy się z Meksykaninem - Francisco Vargasem ( 19-0-1, 13 KO ).
Tutaj cała walka Vargasa z Jerrym Belmontesem z Grudnia 2013 r.


Dla Francisco starcie z Lopezem, będzie pierwszym tak dużym pojedynkiem w zawodowej karierze. Zobaczymy jak ten dobrze ułożony technicznie, twardy i nieustępliwy zawodnik, poradzi sobie z bardziej doświadczonym puncherem z Portoryko.

_________________________________________________________________________________


Abner Mares ( 26-1-1, 14 KO ) powraca po niespodziewanej przegranej w pierwszej rundzie z Jhonnym Gonzalezem. 24 sierpnia 2013 r. Abner zawalczył według mnie, bez należnego respektu dla pięści bardzo mocno bijącego rywala i słono za to zapłacił. Meksykanin, który wygrywał z Darchinyanem, Agbeko, Morelem, Moreno, De Leonem miał dość długą przerwę po tej bolesnej lekcji.


W sobotnią noc rywalem Maresa będzie reprezentant Portoryko - Jonathan Oquendo ( 24-3, 16 KO ). Nie jest to wielki zawodnik, ale jak na powrót po takim nokaucie, wybór uważam za odpowiedni.
Tutaj skrót z jego ostatniego pojedynku :


_________________________________________________________________________________


Mauricio Herrera ( 20-4, 7 KO ), który w swoim ostatnim występie, był według mnie lepszy niż Danny Garcia !
Niestety "El Maestro" nie zyskał uznania w oczach punktowych i przegrał walkę o pasy WBA i WBC w junior półśredniej.

Cały pojedynek Herrera vs Garcia pod linkiem :

https://www.youtube.com/watch?v=V3Re18LgovU

W MGM Grand rywalem Mauricio będzie Johan Perez ( 19-1-1, 13 KO ) z Wenezueli.
Tutaj walka tego boksera z Yoshihiro Kamegai, którego wielu z nas kojarzy z ostatniego świetnego boju z Robertem Guerrero :


Johan później pokonał też m.in. Spadaforę i to powinien być znakomity pojedynek dwóch godnych siebie rywali. Herrera vs Perez - zapowiada się potyczka na wysokim poziomie.

_________________________________________________________________________________


Tomoki Kameda ( 29-0, 18 KO ) ma tytuł WBO w wadze koguciej. Jego przeciwnikiem będzie Pungluang Sor Singyu ( 46-2, 31 KO ) z Tajlandii. Pod linkiem ( poniżej ) jego ostatnia walka, którą wygrał w 2 odsłonie.

https://www.youtube.com/watch?v=srobw87ETlA

Singyu to twardy i jeszcze młody zawodnik, który miał już przez chwilę pas mistrzowski WBO. Uważam, że będzie trudnym rywalem dla Kamedy.

_________________________________________________________________________________

Podsumowując :

W MGM Grand w Las Vegas oprócz świetnie zapowiadającego się starcia Saula Alvareza z Erislandym Larą, będzie co oglądać. Według mnie gala zapowiada się wyśmienicie i warto będzie zarwać nockę.

Transmisje z soboty na niedzielę od 3.00 w Polsacie Sport.

Profile bloga, zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz