Reklama

czwartek, 10 lipca 2014

Broner vs Matthysse ? Nie gadać tylko robić !

Jeśli do tej walki dojdzie, krzyknę - JEST !

Adrien Broner (28-1, 22 KO ) vs Lucas Martin Matthysse (35-3, 33 KO), 13 Września na gali Mayweather vs Maidana II ? Póki co to są plotki, ale kto wie... Takie zestawienie, przynajmniej w moich oczach jest jeszcze lepsze niż starcie wieczoru - rewanż pomiędzy Money'em a Chino.

Adrien po przegranej z Maidaną, pokonał w Maju Carlosa Molinę, ale według mnie jakoś specjalnie nie zachwycił. Dobrze jednak, że Amerykanin ma zamiar boksować w dywizji junior półśredniej, bo limit 147 funtów, to na ten czas były za wysokie progi.

Lucas po porażce z Garcią, zwyciężył w końcówce Kwietnia Johna Molinę, po dramatycznej, mocnej walce. Jestem zdania, że Argentyńczyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i liczę, że w limicie 140 funtów zdoła jeszcze wejść na sam szczyt.

Myślę, że taka walka byłaby dobra i pod kątem sportowym jak i marketingowym.

Broner to "ziomal" Mayweathera Jr. Król P4P już drugi raz "mści się" na Maidanie za pobicie młodszego kolegi :) ( Taki kit też można wciskać )

Matthysse i Marcos to bokserzy z Argentyny i razem pewnie przyciągnęliby jeszcze więcej fanów pięściarstwa z tego kraju. Taka gala mogłaby mieć olbrzymie wzięcie a do tego doszłyby jeszcze inne pary. Do tego my mamy gwarantowane grzmoty.

Także, niech się plotki przemienią w rzeczywistość, niech kibice boksu mają emocjonującą przyszłość !

Ja kibicowałbym Lucasowi, ale uważam, że pokonanie Bronera byłoby cholernie trudnym zadaniem. Ten pyszałek jeszcze w 12 rd. boju z Maidaną walczył zaciekle i nie odpuszczał. Adrien nie jest leszczem, to dobry bokser, tylko, że irytujący...

Profile bloga, zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboksBrak komentarzy:

Prześlij komentarz