Reklama

poniedziałek, 21 lipca 2014

Adamek vs Szpilka - Dogadali się ! Będzie walka !No to mamy hit ! Starcie Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO) dojdzie do skutku. Pojedynek pomiędzy dwoma Polakami odbędzie się w Kraków Arenie 8 listopada w ramach Polsat Boxing Night. Czuję, że czeka nas kilka dobrych walk i kawał emocji.


"Ostatecznie osiągnięto kompromis i już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby doszło do polskiej walki 2014 roku. Kompromis był możliwy, bo Szpilka, który bardzo parł do tej walki, spuścił z tonu i zarobi trochę mniej niż żądał. Ale i tak będzie to dla niego rekordowa gaża, wyższa od tej, którą dostał za starcie z Jenningsem.
Nowatorskie jest to, że część zapłaty dostanie w gotówce, część w biletach, które będzie mógł sprzedać (a część rozdać, jeśli tak zdecyduje). Szczegóły supergali zostaną ogłoszone we wtorek w programie "Puncher" w Polsacie Sport. Już wiadomo, że będzie można ją obejrzeć tylko w pay-per-view." -m.gwizdek24.se.pl

Także czekamy na "Punchera " i szczegóły.
Skoro Szpilka chce, wszyscy chcą, to niech robią, ale moim zdaniem Artur po porażce z Jenningsem, która była bardzo dotkliwa, mógłby stoczyć lżejszą walkę na powrót. To jest młody chłopak i popularność popularnością, kasa kasą, ale pięściarzowi tak naprawdę startującemu w boksie na światowym poziomie bardzo łatwo jest zepsuć karierę.
Trudno mi sobie wyobrazić co będzie, jeśli Artur przegra z Góralem, bo na to się zapowiada . Mam obawy, że on już się nie pozbiera. Już widzę pożerające go tłumy hejterów.

Ja jako kibic boksu, chcę Listopad i jestem pewny, że nawet PPV sprzeda się Polsatowi bardzo dobrze. To zestawienie zapełni krakowski obiekt, będziemy mieli duże święto boksu !

Profile bloga, zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz