Reklama

środa, 2 lipca 2014

10 dni do walki Lara vs Alvarez, więc wróćmy do Lara vs Angulo.Jeżeli weźmiemy trzy ostatnie pojedynki Erislandy'ego Lary (19-1-2, 12 KO), oraz trzy ostatnie potyczki Canelo Alvareza (43-1-1, 31 KO) to widzimy, że obaj w tym czasie mierzyli się z Alfredo Angulo oraz Austinem Troutem. Także Kubańczyk i "Cynamon" są według mnie naturalnymi dla siebie przeciwnikami w chwili obecnej i bardzo dobrze, że boks zawodowy potrafi zestawić takich pięściarzy. Należy sprawdzić, który z tych junior średnich jest lepszy.

Lara swój pojedynek z Angulo stoczył 8 Czerwca 2013 r. Była to potyczka pełna emocji, zwrotów akcji, mocnych ciosów. Wiele osób twierdzi, że to Erislandy skończył "Perro", który w następnej swojej walce ( z Saulem ) prezentował się znacznie gorzej. Czy wynikało to z przyjętych ciosów Lary ? Być może, ale według mnie Alvarez w starciu z Alfredo też pokazał klasę. Wszyscy wiemy, że powiedzenie "Styl robi walkę" ma realne przełożenie na wiele pojedynków. Sposób boksowania Saula znacząco odbiega od stylu prezentowanego przez boksera z Kuby. Tak więc różni ludzie mogli wyciągać z tych pojedynków różne wnioski. Fakt, że z Canelo, "Pies" wydawał się być sporo wolniejszy.

Cała walka Lara vs Angulo w świetnej jakości poniżej.

Do takich pojedynków chce się wracać. Widzimy technika, zawodnika lubiącego boks z kontry, dobrze pracującego na nogach, do tego mańkuta, który musi przeciwstawić się presji ofensywnego potwora dysponującego mocnym ciosem z obu rąk. Łatwo nie było...film - youtube


Profile bloga, zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz