Reklama

środa, 5 marca 2014

Tomasz Adamek - Na pohybel hejterom.

Lata lecą a Tomasz Adamek (49-2, 29 KO) nadal jest jednym z nielicznych, liczących się w świecie bokserów z Polski.

15 marca 2014 r. 37 letni Góral stoczy walkę z konkretnym, głodnym sukcesów rywalem - Wiaczesławem Głazkowem (16-0-1, 11 KO).

Ile to już razy wieszano psy na Adamku, który wydaje się niczym nie przejmować i zajmuje się swoją robotą.

Tak jak w 2005 r. kibicowałem Tomkowi w walce z Briggsem czy z Urlichem w dywizji półciężkiej, tak teraz w 2014 r. będę trzymał kciuki, aby Polak boksujący obecnie w H.W. odprawił z kwitkiem niespełna 30 letniego Ukraińca . Łatwo oczywiście nie będzie, ale Adamek jest w stanie pokonać Głazkowa, pomimo, że według mnie jego prime już minął.

Na pohybel wszystkim hejterom, wyśmiewającym jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii boksu, na złość parówom zapominającym już przed walką z Grantem o wygranej Polaka z Arreolą. Na przekór nim a może zwyczajnie dla siebie i swych bliskich, już niebawem Góral stanie przed ciekawym wyzwaniem.

15 marca w Pensylwanii, będzie być może ciężkie 12 rund. Liczę, że jakaś telewizja będzie transmitowała pojedynek i chętnie zarwę na niego noc.

W naszym boks-necie jest spora grupa tych, którzy krytykują Adamka za wszystko, uważają, że on odpowiada za letni nadmiar słońca czy zimowe oblodzenia.

Z mojej strony środkowy palec tym, którzy dobrze wiedzą, że się do hejterów Adamka zaliczają.

Tacy pięściarze jak Krzysztof Diablo Włodarczyk, czy Tomek Adamek to nasze bokserskie dobra narodowe. Liczę, że przyjdą kolejni, którzy sięgną po prestiżowe pasy, mamy kilku młodych, ciekawych bokserów, którym życzę tak udanych karier jak ta którą ma Góral.

zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz