Reklama

środa, 19 marca 2014

Legionowo - 26 Kwietnia - zapowiada się ciekawa gala.

źr. ringpolska.pl

Rekowski vs McCall II
Jackiewicz vs Szeremeta
Głażewski vs Miszkin
Żeromiński vs Kwiatkowski
Cieślak vs Binkowski

Przyznam, że interesuje mnie każdy pojedynek ! W dodatku nie widzę tu zdecydowanych faworytów.

Marcin Rekowski znów będzie miał ciężką przeprawę z Amerykaninem. Tym razem będzie 10 rund a nie 8, więc zadanie zostało utrudnione.

Jackiewicz, który poniżej pewnego poziomu nie spada, skupia się ostatnio również na treningach mma, tak więc nie możemy oczekiwać, że obecny Rafał zrobi formę życia na Szeremetę. Kamil natomiast staje przed wielką szansą, bo pokonanie Jackiewicza to byłoby coś dla tego chłopaka i jego akcje bardzo by wzrosły. Limit junior średniej też sprzyja Szeremecie, dystans pojedynku to 8 rd.

Głażewski ostatnio nie imponował formą, jeśli walka z Miszkinem pójdzie na dystansie może mieć kłopot z wygraną. Maciej potrafi zadawać sporo uderzeń i to Paweł może zostać wypunktowany. Wcale mnie to nie zdziwi. 8 rd. dywizja półciężka.

Michał Żeromiński według mnie jest minimalnym faworytem z Kwiatkowskim, nie ukrywam, że to Żeromińskiemu kibicuje i liczę, że zrobi na punkty Dawida. 8 rd w półśredniej.

Cieślak i kolejny mocny test jak na ten etap. 6 rd z Binkowskim, który jest zawodnikiem z wyższej wagi, może kosztować Michała sporo sił. Zobaczymy jak Artur zniesie robienie limitu, jeśli dobrze to młody może mieć problemy z jego fizycznością.

To będzie porządna gala jak na Polskę. Znakomite zestawienia, oby wszystko wyszło, wtedy promotorom Babilońskiemu i Wasilewskiemu będą należały się gratulacje. Tu nie mamy walk bez wartości sportowej a dodatkowo niektóre zestawienia są dobre medialnie.

zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz