Reklama

wtorek, 4 lutego 2014

PZB - Nowotwór który zabija boks w Polsce. Prezes przeprasza... Co dalej ?

Wchodząc na stronę PZB pod linkiem :

http://www.pzb.com.pl/

Na samej górze widzimy słowa Felixa Stamma, wybitnego trenera polskiego boksu, autorytetu, który budował naszą dawną potęgę w tej dyscyplinie. Jeśli Ś.P. "Papa" patrzy się teraz z góry na to co się dzieje w jego ukochanym sporcie, pewnie płacze...

W obecnej sytuacji strona PZB jest niegodna, aby widniało na niej nazwisko Stamm. Boks, który powinien odrywać młodych ludzi od zła, zaciągać ich na salę, który powinien dobrze kierunkować młodzieńczą energię daje zły przykład.

Mustafa Kocinoglu, który :
1. Nadzoruje gospodarkę finansową Związku.
2. Prowadzi działania mające na celu pozyskanie partnerów PZB w zakresie działań sponsoringowych.

Okazał się zwykłym bandytą. Jak tacy ludzie mogą trafiać do PZB i pełnić funkcje związane z finansami.

Od wielu lat nasz boks amatorski nie odnosi sukcesów, wyjątkiem są dziewczęta, które próbują bronić naszego honoru, jednak męski boks amatorski u nas leży. Dosłownie padł i rozkłada się za przyzwoleniem władz, a wręcz z ich pomocą.

Wyniki zerowe, próżno szukać zmian na lepsze i dziś dostajemy informacje o aktach bandytyzmu w PZB - To się w głowie nie mieści. Jakim cudem nożownik był na tak odpowiedzialnym stanowisku, kim jest ten człowiek i jakie ma powiązania ?

Moim zdaniem odpowiedzialny za obecny stan rzeczy jest cały zarząd, oraz ci, którzy go wybierali.

Ludzie z zarządu PZB - http://www.pzb.com.pl/sklad_zarzadu

Czy kiedyś doczekamy się chwil, aby im za coś podziękować ?

Dziś prezes Zbigniew Górski przeprasza :

link - http://www.pzb.com.pl/sites/default/files/O%C5%9AWIADCZENIE.pdf

Lecz to nie tylko on jest winny całej zaistniałej sytuacji, choć jako prezes oczywiście ponosi odpowiedzialność. Górski jest tylko elementem tej chorej układanki, która niczym nowotwór od wielu lat zabija sport, który dla wielu ludzi jest praktycznie całym życiem.

W PZB potrzeba przewrotu, radykalnych zmian, uważam, że bez tego już na zawsze pozostaną nam wspomnienia o tym jak było gdy żył Feliks Stamm...

https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908Brak komentarzy:

Prześlij komentarz