Reklama

sobota, 1 lutego 2014

Gołowkin wygrywa ...Czym jest Gołowkin ?

Nikt z obecnych średnich nie ma szans z Kazachem. Niektórzy mogą mnie przekonywać, że Giennadij nie walczył z "najlepszymi", ale ja absolutnie nie dziwię się żadnemu zawodnikowi, który nie chce z nim wyjść do ringu. Nie dziwię się tym " najlepszym ", że nie chcą pojedynku z championem WBA nawet na HBO.

Dziś Giennadij Gołowkin ( 29-0, 26 KO ) zmaltretował kolejnego przeciwnika. Osumanu Adama ( 22-4, 16 KO ) to nie był żaden słabeusz tylko solidny pięściarz, jednak posłużył jako przyrząd treningowy... Daniel Geale pokonał Ghanijczyka na punkty, tracąc niejedną rundę a Kazach go zwyczajnie torturował...

Każde uderzenie Giennadija nabiera jakiegoś dziwnego przyspieszenia, dosłownie oglądając go w akcji, czuć moc tych ciosów. Sam mistrz się rozkręca, coś poprawia i dąży do pożarcia ofiary, poluje, zachodzi, przecież on się tym cieszy, bawi.

Ta niesamowita pewność siebie, twardość, poczucie wyższości aż emanuje z Giennadija. Coś niesamowitego.

Cieszę, się, że sędzia przerwał pojedynek w 7 odsłonie. Adama pierwszy raz przegrał przed czasem, nie miał szans tego zwyciężyć, wywracał się już po lewym prostym, wypluwał ochraniacz na szczękę a GGG spoglądał jakby zastanawiał się od czego zacząć jego konsumpcję... Jakaś masakra, czy to jest człowiek czy jakiś terminator ? Nie wiem, powinni sprawdzić czy reaguje na magnes, chociaż pewnie przy jego budowie użyto metali szlachetnych...

Kto niby w 160 ma przetrwać z nim 12 rund ? Nie ma takich ludzi, nie ma takich opcji. Wątpię czy Martinez, Quillin, Sturm wyjdą do GGG chyba będzie trzeba iść wyżej, lub lać jak leci każdego kto się zgodzi.

My musimy liczyć, że HBO będzie wykładało dużą kasę dla tych, którzy mają wyjść pod rękę tego kata, inaczej nikt rozsądny nie zaryzykuje. Kolejny ofiara i coraz to większy strach następnych potencjalnych kandydatów.

Gdy sędzia wkraczał, aby ratować Adamę GGG spojrzał jakby chciał dać do zrozumienia, że na terytorium ringu on jest samcem Alfa. To, że sympatycznie wygląda poza walkami jest szalenie mylące.


zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz