Reklama

czwartek, 27 lutego 2014

Cieszę się, że to Maidana zawalczy z Floydem.

Marcos Maidana (35-3, 31 KO) w przeciwieństwie do Amira Khana zapracował sobie na walkę z królem rankingów P4P - Floydem Mayweatherem Juniorem (45-0, 26 KO).

Pojedynek ma się odbyć 3 maja w MGM Grand w Las Vegas.

Argentyńczyk już pięć razy boksował w limicie wagi półśredniej. Często wypominamy mu porażkę z Devonem Alexandrem, ale to była jego pierwsza walka w 147.

Niedawno skreślałem Marcosa w starciu z Bronerem. Chciałem, aby wygrał, ale nie wierzyłem w niego. Chino jednak miło zaskoczył.

Pod wodzą Garcii, Maidana wydaje się być jeszcze groźniejszy. Oczywiście z Floydem nie daję mu praktycznie szans, ale uważam, że ten facet zasługuje na taką wielką walkę i życiową wypłatę. Wiem też, że on nie wyjdzie tylko po nią ! Dlatego tak go lubię.

Ten facet to wojownik z krwi i kości, będzie szarżował do upadłego.

Dawniej Marcos walczył w Argentynie i w Europie. Karierę w Stanach Zjednoczonych otworzył sobie kapitalną, wygraną potyczką z Victorem Ortizem w 2009 r.

Od tamtej pory dał nam wiele emocji, nawet w obecnej wadze półśredniej. Pokonanie Karassa, Lopeza i Bronera po dobrych, emocjonujących walkach to coś co biło na głowę Khana. Amir nigdy nie boksował w 147 i mogę tylko dziękować Floydowi, że nie dał mu tej walki.

Podobno Eddie Hearn złożył Khanowi ofertę na walkę z Brookiem. Tak, to chętnie zobaczę :)

zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz