Reklama

poniedziałek, 3 lutego 2014

Ciekawy średni - Gilberto Ramirez Sanchez


foto-boxingscene
video-youtube

                           Gilberto Ramirez Sanchez (27-0, 21 KO) może namieszać w wadze średniej. Kto wie, czy za jakiś czas Gołowkin nie będzie miał w nim ciekawego rywala. Trzeba jeszcze trochę poczekać, ale jest potencjał.  

Meksykanin urodził się 16 czerwca 1991 r. ma niespełna 23 lata, bksuje z pozycji leworęcznej. Doskonałe warunki fizyczne, aż 191 cm wzrostu, (  Boxrec podaje 189, ale to by było i tak sporo ) oraz 197 cm zasięgu rąk. Wątpię aby ten rozwijający się młodzian długo utrzymał się w 160 funtach, ale jeśli pójdzie wyżej to super średnia zyska dobrego zawodnika. 

Tak czy inaczej chłopak ma duże możliwości, uczy się jeszcze boksu, ale już jego walki robią wrażenie. 

Tutaj jest zakończenie jego sobotniej potyczki. Rywal wcześniej nie przegrywał przed czasem mimo, że wychodził do ringu np. z Curtisem Stevensem, czy walkę wcześniej z Anthonym Dirrelem, ale teraz padł bardzo szybko :

http://www.youtube.com/watch?v=WpjPOEWGYKk

Moim zdaniem też dobrym sprawdzianem tego chłopaka była 10 rundowa walka z Derrickiem Findley'em z sierpnia 2013 r.
Tutaj link :

http://www.youtube.com/watch?v=lyQcSo2A0GM

Findley to twardy i nie przegrywający przed czasem tester i w tym pojedynku można było zobaczyć, że Gilberto ma już niezłą kondycję, zresztą to nie była jego pierwsza dycha. Tak jak pisałem wyżej, potrzebuje on jeszcze z rok, dwa lata i powinien być gotowy na duże wyzwania. Przyszłość jest przed tym chłopakiem. W dodatku stoją za nim mocne plecy, bo promuje go Top Rank. Grupa jest powiązana z HBO, które pokazuje walki Gołowkina, więc myślę, że panowie jak nie w 160 to spotkają się w przyszłości w 168 funtach ( super średnia ).


zapraszam :

https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
                  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz