Reklama

środa, 8 stycznia 2014

Piotr Wilczewski nie będzie już trenował zawodników Babilona.


źródło.ringpolska.pl                    Grupa Babilon Promotion zakończyła współpracę z Piotrem Wilczewskim, który dawniej był bardzo dobrym pięściarzem a ostatnio zajmuje się trenerką.

Wilk w ostatnim czasie trenował kilku bokserów ze stajni Babilońskiego : 
Pawła Głażewskiego (21-2, 5 KO), Kamila Szeremetę (5-0, 0 KO), Andrzeja Sołdrę (9-0-1, 5 KO) i Piotra Gudla (1-1, 0 KO).

Sołdra i Szeremeta, których mamy zobaczyć już na imprezie w Opolu do gali będą trenować z Andrzejem Liczikiem ( Trenerem Krzyśka Zimnocha ).

Zastanawiam się jak taka zmiana wpłynie szczególnie na Adrzeja Sołdrę, który ma wymagającego, mocno bijącego przeciwnika na Opole.

- Wspólnie z Piotrem doszliśmy do wniosku, że zawieszamy naszą współpracę. Piotr pracuje teraz z bardzo dużą liczbą zawodników, będzie trenerem Mateusza Masternaka, ma też Mariusza Wacha i innych zawodników grupy Global Boxing. My po połączeniu z KnockOut Promotions postaramy się częściej wykorzystywać ich ośrodek szkolenia w Warszawie - skomentował w rozmowie z ringpolska.pl Tomasz Babiloński.

Uważam, że to jest dobry ruch, bo Piotrek miał za dużo na głowie. Jest młodym trenerem, wciąż się uczącym i nie może trenować kilku zawodników na raz w dodatku z różnych grup, to było nie do pogodzenia. Masternak boksuje praktycznie w tym samym terminie co Sołdra i Szeremeta i nie wyobrażam sobie, aby tak młody stażem trener jak Wilczewski miał to wszystko pogodzić i zrealizować przygotowania na 100 %. Myślę, że wszystkim wyjdzie to na dobre, Wilk powinien się skupić na małej ilości bokserów i starać się z nimi wykonać jak najlepszą pracę.

zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz