Reklama

środa, 15 stycznia 2014

Ostatnia prosta do walki Szpilka vs Jennings !

zdjęcie-natemat.pl
źr-ringpolska.pl
                 Pewnie nie tylko mi poprawił się humor. Wszystko wskazuje na to, że walka Artura Szpilki ( 16-0, 12 KO ) z Bryantem Jenningsem ( 17-0, 9 KO ) jednak się odbędzie.

Polak ma wizę P1 i jeszcze muszą mu cofnąć zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych, ale to wierzę, że załatwi  Leon Margules.

Gdy wynikła cała afera Andrzej Wasilewski mówił :

"W Stanach sprawą Artura zajmuje się jego współpromotor a zarazem świetny prawnik Leon Margules, którego wspiera wynajęty specjalnie na tę okazję ekspert od prawa imigracyjnego "

Ciśnienie trochę zeszło nie tylko z wielu kibiców, ale pewnie też z Artura. Już dziś w wywiadzie dla ringpolska.pl po wizycie w ambasadzie zachowywał się zupełnie inaczej, kipiał energią.

Być może ta cała sytuacja jeszcze bardziej go napędzi. Jeśli się uda, Szpilka zdąży się zaaklimatyzować to po tym co przeszedł może być nawet podwójnie zmotywowany. Jak wrócił z USA obawiałem się, żeby nie złapał jakiegoś przeziębienia, przez brak snu, stres, przemęczenie, ale wygląda dobrze.

Kciuki trzymamy dalej, czekamy na kolejne konkrety i wylot Polaka za Ocean ( nalata się chłopak ).

Jedno co mnie martwi, to artykuł, że HBO czeka na Szpilkę do czwartku wieczorem, ale Andrzej Wasilewski wczoraj gdzieś mówił, że nie mają takiego oficjalnego stanowiska.

Cała sytuacja jest jak " węzeł gordyjski " liczę, że zostanie rozplątany !

10 dni do walki...Wrzucamy 6 bieg.

zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz