Reklama

wtorek, 14 stycznia 2014

Mariusz Wach zawalczy z Barrettem ?


zdjęcie z bokser.org, filmiki z youtube                  Podobno Mariusz Wach ( 27-1, 15 KO ) będzie walczył z Monte Barrettem  ( 35-10, 20 KO ). Tutaj mamy skrót z ostatniej walki Amerykanina z 5 Lipca 2012 r. Shane Cameron zafundował mu wtedy ciężkie KO. 


Jako, że jakość nie jest najlepsza to tu możecie zobaczyć nie tylko kawałki konferencji, spotkania twarzą w twarz przed Barrett vs Cameron, ale też nokaut i śmiesznego gościa :)

                  Biorąc pod uwagę to, że Monte ma już blisko 43 lata, jest mocno past prime, nie walczył długo, to nie powinien być trudnym przeciwnikiem dla Wacha. Jednak Mariusz też od walki z Władimirem "pościł". Dla mnie to typowy pojedynek na przetarcie, choć nazwisko jest znane. Mariusz musi z nim wygrać, nie wyobrażam sobie innego scenariusza tym bardziej, że Barrett nie ma zbytniej odporności na uderzenia. Amerykanin posiada niezłą technikę i póki nie przyjmie konkretnego "strzała" często radzi sobie dobrze. Jeśli do tej walki dojdzie to mam nadzieję, że potrwa to parę rund i nie skończy się zbyt szybko. Zwyczajnie chcę. aby rdza jaką niewątpliwie ma w sobie Wach po długiej przerwie mogła z niego zejść. 

Dorzucam też link do drugiej walki Monte z Davidem Tuą z 13 sierpnia 2011 r. ( dobra jakość ) oraz dobra postawa Amerykanina, który to starcie wygrał. Jeśli byłby w takiej formie byłoby fajnie, jednak czas, nokaut i rozbrat raczej zrobiły swoje.


No i jeszcze walka Barrett vs Solis z 2009 r.


Z tego co można wyczytać walka Amerykanina z Polakiem może odbyć się już w Lutym w Stanach Zjednoczonych.

zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz