Reklama

niedziela, 26 stycznia 2014

Jermell Charlo pokonał Gabriela Rosado - duży potencjał- zdjęcia.

foto-boxingscene.com

Jermell Charlo (23-0, 11 KO) pokazał, że ma duży talent. W walce z mocnym i nieustępliwym Gabrielem Rosado (21-8, 13 KO) zaprezentował kawał technicznego boksu, wspaniałe kontry, opanowanie, refleks, timing. Wypadł zdecydowanie lepiej z tym groźnym przeciwnikiem niż J'Leon Love czy sam Peter Quillin.

Gabriel jak to często bywa musiał walczyć z kontuzją ( rozcięcie ) przez co nie miał ułatwionego zadania, jednakże nie zmienia to faktu, że jeden z niespełna 24 letnich bliźniaków Charlo zaliczył tej nocy prawdziwy test i według mnie jest gotowy na pojedynek o tytuł w dywizji junior średniej. Dodanie do wygranej z Demetriusem Hopkinsem zwycięstwa nad Rosado to spory sukces.

Walka była dobra dla oka, miała szybkie tempo i oczywiście Gabriel cisnął do samego końca, lecz tym razem bokser stojący na przeciw niego był wyjątkowo sprytny.

Rzadko widzimy tak młodych pięściarzy boksujących z taką dojrzałością. Być może niebawem dwaj bracia Charlo podbiją bokserski świat.

Po 10 rundach w Waszyngtonie sędziowie punktowali jednogłośnie dla Jermella 100-90, 99-91, 97-93. Pierwsza punktacja jest przesadzona Rosado urwał z dwie rundy, ale przegrał zasłużenie. Tym razem nikt go nie oszukał, inaczej bywało w przeszłości.

zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz