Reklama

sobota, 18 stycznia 2014

Dziś Perez walczy dla Magomeda ... Ja wspieram ich obu...
zdjęcie z boxingscene.com
film-youtube/fightype.com

                   Do Mike'a Pereza nikt nie powinien mieć pretensji za to co się stało Magomedowi. Uważam, że cała sytuacja była i jest też bardzo trudna dla Kubańczyka. Pewnie dalej to w nim siedzi, co słychać czy widać nawet w tym wywiadzie. Mike wspomina o swoim byłym rywalu, chce wygrać dla niego,mówi, że było mu ciężko, ale musi iść do przodu i robić to co potrafi najlepiej, czyli boksować. 
                  Pochodzący z Gorącej Wyspy - Perez zmierzy się dziś w nocy z silnym jak Tur - Carlosem Takamem. Znów zapowiada się wojna. Mike zadedykował ją Rosjaninowi, który bardzo ucierpiał w ich listopadowym boju. Ja osobiście uważam to za piękne zachowanie. Perez również przyjął całą masę ciężkich ciosów, przecież równie dobrze on mógł być na miejscu Magomeda. Taki jest boks, oglądając go my też się na to godzimy. Nie można obwiniać zawodnika, uważam, że należy go wspierać. W przeciwnym razie skończmy z oglądaniem jakichkolwiek sportów walki. 

Jestem przekonany, że Abdusalamow, którego ambicja jest niebywała chce, aby to co go spotkało, nie złamało Mike'a. Magomed to wojownik,  widząc go wielokrotnie w ringu czułem, że on kocha boks, kocha walki i pewnie dlatego też teraz tak uparcie walczy o powrót do zdrowia. 

Dziś w nocy trzymam kciuki za Pereza, aby udźwignął to wszystko psychicznie. Mam wrażenie, że w powyższym wywiadzie łamie mu się głos. Liczę, że problemy ze zdrowiem Abdusalamowa nie złamią Mike'a jako boksera, bo nie wierzę, że Rosjanin by tego chciał.

Dla mnie oni obaj są bohaterami i życzę im jak najlepiej. W sumie to dla nas kibiców bohaterami powinni być wszyscy którzy ryzykują zdrowie i życie w ringu. Często jednak ich nie doceniamy, nawet nie szanujemy.

Niektórzy w internetowych komentarzach mają jakieś dziwne pretensje do Mike'a. Głupota ludzka nie zna granic, będąc w porządku każda z takich osób nie powinna już nigdy obejrzeć żadnej walki. Jeśli jest jakaś wina w Perezie to jest i w nas kibicach, napędzających koniunkturę bokserskiego biznesu.

Transmisja z gali w Polsacie Sport Extra od 3.30

zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks
https://plus.google.com/114583637327968302406/posts?hl=pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz