Reklama

poniedziałek, 27 stycznia 2014

Byka można okiełznać


zdjęcie-tv.se.pl

Już w sobotę w Opolu dojdzie do walki Marcina Rekowskiego  (12-0, 10 KO) z Oliverem McCallem (56-13, 37 KO).

Jak walczyć z Atomowym Bykiem ? Odpowiedź odnajdziemy w tych zdjęciach :

Unikaj ataków !


Marcin powinien wykorzystywać swą młodość i szybkość, nie powinien iść na zderzenie z Amerykaninem, bo ten mimo swojego wieku, trafiając może zrobić krzywdę...


Takiego przeciwnika nie można lekceważyć, trzeba korzystać z pracy nóg, obron gardą, balansem czy odchyleniami i skutecznie punktować. Nie należy iść na zderzenie z McCallem, ponieważ znokautowanie go jest delikatnie mówiąc mało realne...Można się jedynie wystrzelać i stracić kondycję. 

Przypominam, że Rekowski pobił Oliverowi syna...


Prawdopodobnie charakterny "starszy pan" będzie szukał zemsty.


Pojedynek ma być zakontraktowany na 10 rund. Marcin nigdy nie boksował na takim dystansie, dlatego zalecałbym mu, aby nie szarżował zbytnio i zajął się punktowaniem rywala. Dziesiątka z Atomowym Bykiem to nie ósemka z Uysalem ( ostatni rywal Polaka ).

W sobotę trzymam kciuki za to, aby nasz 36 latek okiełznał trochę swoją naturę i pokazał dużo technicznego boksu, bo to będzie klucz do zwycięstwa. Rex ma czym uderzyć i lubi dominować nad swoimi przeciwnikami, ale w tym przypadku trzeba zminimalizować ryzyko, bo wygrana nad McCallem jest dobrą wizytówką i może być furtką do jeszcze większych starć.

zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz