Reklama

niedziela, 5 stycznia 2014

Anthony Joshua chce walczyć często w 2014 r.


źr. - fightnews.com + mój komentarz.            Anthony Joshua ( 3-0, 3 KO ) to według mnie przyszłość wagi ciężkiej.
Anglik, który ma nieco ponad 24 lata wróci na ring 1 Lutego. Jego przeciwnikiem będzie Dorian Darch ( 7-2, 1 KO ).

Sam złoty medalista Igrzysk w Londynie również zdaje sobie sprawę z tego, że ma olbrzymi potencjał.

" Kiedy startowałem w Igrzyskach Olimpijskich nie byłem w połowie tak dobrym zawodnikiem jak dziś i wiem, że mogę być o wiele lepszy. Chcę walczyć 8-10 razy w tym roku "

" Mogę być tak dobry jak chcę, ale muszę używać pięści nie słów. Chcę znów wnieść blask do brytyjskiego boksu i do wagi ciężkiej " - powiedział Joshua.

Ten chłopak na zawodowstwie jest dosłownie chwilkę a moim zdaniem już pokonałby niejednego prospekta, czy boksera zaliczanego do szerszej czołówki H.W. Niektórzy mówią, że walki amatorskie nie mają znaczenia. Odpowiem, że gadają głupoty. Oglądając Anglika już na amatorce, widząc jakie problemy miał z nim Cammarelle, mogliśmy zauważyć, że mamy do czynienia z diamentem, który trzeba oszlifować. Mam tylko nadzieję, że Joshuę będą omijały kontuzje, bo ostatnio miał coś z barkiem. Jeśli będzie pracował i będzie zdrowy to ja nie oczekuję kolejnego marketingowego balonu na wzór Wildera, tylko widzę w nim przyszłego mistrza świata. Najpierw jednak Anthony musi zwyciężać coraz lepszych rywali i znając sposób prowadzenia karier w Anglii, nie będziemy tu mieli hodowli rekordu do 30-0 i bunkrowania potencjału boksera. Tak szczerze ja nie wiem czy Wilder dziś dałby mu radę... Z czystym sumieniem w takiej konfrontacji wskazałbym na Anglika, którego skala talentu jest o wiele większa i który ma na 100 % lepszą odporność. To również wywnioskowałem z jego walk amatorskich, pojedynków z Cammarelle, który wycierał ring Davidem Pricem, ale z Joshuą szedł łeb w łeb i to nie raz. Polecam walki Anglika z Włochem czy tą z Majidovem, która choć przegrana pokazuje, że ten ówczesny 21 latek ma wielkie możliwości.zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks


1 komentarz:

  1. tez obserwuje go z duzo wieksza ciekawoscia niz Wildera
    jak na mlodego zawodnika umie juz bardzo duzo do tego dochodza warunki plus naturalna siłą fizyczna
    jesli chodzi o pojedynek z cammarele ja smiałem sie jak pisano ze powinnien przegrac , ze walek itd walki były rowne byc moze gdyby było to w innym kraju by przegrał ale toczył w atk mlodym wieku wyrownane boje z naprawde duzym kozakiem amatorskich ringow
    dla mnie mega ciekawa postac , przyszły mistrz swiata

    OdpowiedzUsuń