Reklama

środa, 18 grudnia 2013

Z przeszłosći - Witalij Kliczko vs Corrie Sanders

youtube                            Wróćmy do walki tego, który odchodzi z boksu z tym, którego nie ma już z nami, który odszedł z tego świata.

24 Kwietnia 2004 r. starszy z braci Kliczko rewanżował się Corriemu Sandersowi za pokonanie brata. 8 marca 2003 r. pięściarz z RPA rozbił Władimira w drugiej odsłonie.


                             Starszy z braci również nie miał łatwej przeprawy z leworęcznym i mocno bijącym Sandersem. Corrie miał bardzo szybkie ręce jak na swoje warunki fizyczne. Potrafił nawet mocno trafić Witalija i ewidentnie go naruszył, jednakże w końcu górę wzięła odporność i klasa starszego Kliczki.

                             Moim zdaniem Witalij za sprawą swej niekonwencjonalności, twardości, był bokserem nie tylko lepszym od Władimira, ale przyjemniej się go oglądało. Prawdziwy wojownik, który wygrał z Sandersem gdy ten pobił mu brata. Zwyciężył Petera przed czasem, zanim Władimir dał rewanż Nigeryjczykowi po walce, w której miał sporo problemów. Również Ross Puritty musiał poczuć zemstę tego starszego za to, że pokonał młodszego... Jak dla mnie Władimir zawsze będzie za Witalijem jeśli będę kiedykolwiek rozliczał byłych mistrzów H.W.

zapraszam :
https://twitter.com/kochamboks

       

1 komentarz:

 1. dla mnie tez pisanie o k2 jest nieporizumienm
  jest Vit Kliczko i jest Wład Kliczko i są to dwaj rózni bokserzy , rowniez stawiam Vita zdecydowanie wyzej w hierarchi jest dla mnie w 1o HW ever a Władimir nigdy tam nie bedzie
  a Sanders mial niesamoiwte rece , raz ze szybkie dwa niesamoite kowadło sparwiało ze mogl znoakutowac kazdego
  szkoda ze nie mial lepszego trenera zaplecza , tam wsnauczyc go w miare poprawnie chodzic i mogl siac jeszce wieksze spustiszenie na ringach
  walka fajna chociaz koncowka to juz wyrazna przewaga Vita nad wykonczonym Sandersem

  OdpowiedzUsuń