Reklama

piątek, 13 grudnia 2013

Weekendowe emocje przybędą do nas z Teksasu !


Zacznę od wielkiej gali w San Antonio. To będzie najgorętsze skupisko weekendowo - bokserskich emocji. My mamy szczęście, że Orange Sport zajęło się transmisją. Sobotnia noc od 2.00. Dziękuję Orange !

Jest za co :

Adrien Broner ( 27-0, 22 KO ), obecnie mistrz świata WBA w półśredniej ( pas zdobyty na Malignaggim po niełatwej walce ) zmierzy się z Marcosem Rene Maidaną ( 34-3, 31 KO ). Mocnych ciosów w tej potyczce raczej nam nie braknie. To jest prawdziwy test dla utalentowanego Bronera. 

Keith Thurman ( 21-0, 19 KO ) versus Jesus Soto Karass ( 28-8-3, 18 KO ). Również waga półśrednia i tytuł WBA - tymczasowy. Mam wrażenie, że GBP chce zrobić w niedalekiej przyszłości walkę Bronera z Thurmanem i to by było coś !

Leo Santa Cruz ( 25 -0 -1, 15 KO ) vsersus Cesar Seda ( 25-1, 17 KO ). W stawce pojedynku tytuł WBC dywizji super koguciej, należący do 25 letniego, destrukcyjnego Leo.

W San Antonio wystąpi też największy ściemniacz ze wszystkich " mistrzów " na Ziemi - Beibut Shumenov ( 13-1, 8 KO ). Ten człowiek zagrabił za zgodą WBA pas mistrzowski wagi półciężkiej. Kazach nie podejmuje praktycznie żadnych wyzwań i boksuje raz na " ruski rok ". Tym razem jego rywalem będzie wyciągnięty nie wiem skąd - Tamas Kovacs ( 23-0, 14 KO ). Najwyraźniej za mało interesuję się boksem, bo tego zawodnika nie kojarzę. 36 latek - prospekt.

Na tej samej bokserskiej imprezie na ring wróci Jermain Taylor. Chyba nie wypada tej gali nie oglądać :)

zapraszam :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz