Reklama

niedziela, 20 października 2013

Zimnoch triumfuje !


                          Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) pokonał jednogłośnie na punkty 79-74, 80-75, 80-71,   Artura Binkowskiego (16-3-4, 11 KO) w pojedynku wieczoru na gali w Wieliczce.

                          Walka była brzydka, Krzyśka chyba trochę zjadły nerwy, za dużo pozwalał Binkowskiemu w zwarciu. Masa fauli, ataków głową, łokciami, Artur nawet gryzł Zimnocha. Emocje tak naprawdę pojawiły się dopiero w końcówce 8 rundowego pojedynku, gdy Krzysztof naruszył przeciwnika kilkoma mocnymi ciosami. Zabrakło mu jednak sił na dokończenie dzieła. Podsumowując nie był to pokaz boksu, raczej anty-boksu. Binkowski miał  lepszą formę niż większość z nas się spodziewała. Zimnoch ewidentnie nie trzymał nerwów na wodzy i zapomniał o pracy nóg, boksowaniu z dystansu, uważam, że musi nauczyć się kontrolować emocje, nie reagować na prowokacje. Po występie sam Krzysiek ocenił swój "pokaz" na 1... To mówi samo za siebie.

Czekam na starcie Zimnoch vs Szpilka, ale prawdopodobnie do niego nie dojdzie za szybko, dziś Piotr Werner dał do zrozumienia, że bardziej interesuje go zero w rekordzie bokserów, niż zorganizowanie tej potyczki, nie pochwalam , ganię !

Zapraszam do polubienia :
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz