Reklama

sobota, 19 października 2013

Walki, 19 październik - Moje typy !


                                W poprzednim wpisie wymieniłem interesujące mnie, dzisiejsze pojedynki. Niebawem zacznie się gala w Wieliczce więc ruszamy. Wytypuję każdą z wymienionych tu http://kochamboks.blogspot.com/2013/10/19-pazdziernik-2013-ciekawe-walki.html walk.Zimnoch vs Binkowski - Krzysztof Zimnoch przez KO/TKO/RTD . Art nie ma szans, będzie widać jego braki szybkościowe, wyniszczenie i przerwę. Spodziewam się, że Zimnoch mocno go porozbija.

Rafał Jackiewicz vs Michał Żeromiński- Jackiewicz przed czasem, da lekcję boksu niedoświadczonemu rywalowi. KO/TKO/RTD. To bardzo duży przeskok dla Zeromińskiego.

Michał Cieślak vs Łukasz Rusiewicz - Perspektywiczny, dynamiczny, zadający wiele ciosów Cieślak zwycięży na punkty jednogłośnie. Walka na 4 rd. - Nie ma opcji na złamanie Rusiewicza.

Głowacki vs Hall - Jeśli Główka zawalczy tak słabo jak z Mabiką to może nawet przegrać, ale uważam, że to on złamie rywala KO/TKO/RTD - wygra Krzysiek, musi, jakby dał ciała to po karierze..

Świerzbiński vs Teboev - Walka na 4 rd i Robert może być za mało aktywny, także Ismail Teboev na punkty.

Szeremeta wygra na punkty z Urbańskim.

Frampton vs Parodi - Carl ma bardzo duży potencjał, oraz czym uderzyć i nie da szans Parodiemu, zwycięży przed czasem KO/TKO/RTD. Frampton aspiruje do czołówki super koguciej.

Stieglitz vs Isaac Ekpo - Robert ostatnio nie prezentował się najlepiej ( Kiyota o dziwo sprawiał mu sporo problemów ) . Jednak Stieglitz potrafi wyciągać wnioski i zastopuje rywala, który nie ma tak naprawdę walk z nikim konkretnym, jest niesprawdzony. KO/TKO/RTD Stieglitz.

Charr vs Bachtow - To może nie być łatwa walka dla "krzykacza", diamentowego chłopca Charra. Jednak uważam, że w końcu złamie on twardego Denisa, którego nie wierzę, że zlekceważył. Długi dystans i Rosjanin może zostać porozcinany. KO/TKO/RTD Charr.

Zaveck przed czasem, jego walka jest zwykłym przetarciem.

Mike Alvarado vs Provodnikov- Mimo problemów z wagą faworyzuję Amerykanina, lecz wątpię aby złamał twardego Rusłana. Alvarado na punkty jednogłośnie. Walka powinna być bardzo twarda, mam wrażenie, że Mike ma więcej argumentów i jak dał radę w rewanżu z Riosem to da radę i teraz.

UFC 166- Cain Velasquez przed czasem, ale jak to nie wiem :) Cormier przed czasem po ciosach.

         Wiem , że wybrałem dużo czasówek, ale myślę, że tak może to wyglądać, choć wcale nie musi. Poza tym traktujmy to jak zabawę !

Zapraszam do polubienia:
https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908?ref=hl

https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz