Reklama

piątek, 25 października 2013

Ciekawe walki na weekend : 25-27 październik 2013.

KELL BROOK versus VYACHESLAV SENCHENKO - Czy Brytyjczyk naprawdę ma szansę na podbój półśredniej ? Wielu tak twierdzi, ja jestem sceptyczny. Jedno wiem, jeśli ma takie aspiracje to musi zdemolować Senczenkę, wygrać do jednej bramki, najlepiej przed czasem.
Jedyny poważny rywal Ukraińca ( w formie ) to Malignaggi, który nie ma ciosu a mimo to wygrał z Wiaczesławem przed czasem. Kell musi pokazać, potencjał, no chyba, że nie jest on tak wielki jak się dość powszechnie sądzi.


PETER QUILLIN versus GABRIEL ROSADO - Znakomita walka w wadze średniej. Nie mam zdecydowanego faworyta. Większe szanse na pewno ma Peter, ale Gabriel to twardziel, który wciąż się rozwija. Uważam, że tu mogą latać niezłe petardy...( Orange Sport od 2.55 z soboty na niedzielę. )


BERNARD HOPKINS versus KARO MURAT - Jedyną moją, ostatnio powtarzającą się obawą jest wiek " Kata ", no, ale on sam mówi, że nie jest z tego świata :) Ja tam lubię go oglądać, podziwiam gościa, chętnie zobaczę. Jest moim zdecydowanym faworytem. ( Orange Sport od 2.55 z soboty na niedzielę. )


ARTUR ABRAHAM versus GIOVANNI DE CAROLIS - Dodaję to starcie ze względu na to, że transmisja będzie na Polsacie Sport od. godz. 18.00 -> sobota. Czy ciekawe ? Zależy dla kogo :) Na szczęście są tam też inne potyczki.


JACK CULCAY versus GUIDO NICOLAS PITTO - To jest rewanż Culcaya za pierwszą ( jedyną ) porażkę w karierze ! Jack przegrał  z Pitto na punkty w Kwietniu tego roku. Może być ciekawie. ( Polsat Sport - od 18.00 -> sobota.


ANTHONY JOSHUA vs PAUL BUTLIN oraz DEONTAY WILDER V NICOLAI FIRTHA - Tu mogą paść bumo-nokauty !

MIGUEL VAZQUEZ vs AMMETH DIAZ  - Powracający mistrz IBF w lekkiej wziął rywala, którego raz już pokonał bardzo wysoko. Dla fanów Vasqueza. 

zapraszam:

https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908
https://twitter.com/kochamboks
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz