Reklama

sobota, 19 października 2013

19 Październik 2013 - Ciekawe walki.                                 Dzisiaj odbędzie się niejedno ciekawe wydarzenie w świecie boksu, ale nie tylko, bo również fantastycznie zapowiada się noc ( praktycznie niedzielny poranek ) z mma. Wypiszę parę interesujących mnie, "sobotnich" walk.


-Gala w Wieliczce z walką wieczoru Zimnoch vs Binkowski, ale zobaczymy też m.in. Rafała Jackiewicza w starciu z Michałem Żeromińskim ; młodego perspektywicznego Michała Cieślaka z Łukaszem Rusiewiczem, Szeremety z Urbańskim oraz Głowackiego z Hallem.
Transmisja na Polsacie Sport od godz. 19.30 a na Polsacie otwartym od 23.45.

-Gala w Belfaście z pojedynkiem Carla Framptona ( 16-0, 11 KO ) z Jeremym Parodim ( 39-1-1, 9 KO ) w wadze super koguciej. 

-Lipsk i walka Roberta Stieglitza ( 45-3, 26 KO ) z Isaacem Ekpo (22-1, 16 KO ) w dywizji super średniej. W stawce pas WBO Stieglitza. Również na tej samej gali w Niemczech zawalczy Manuel Charr z Denisem Bachtowem ( znany wielu Polakom z pojedynku z Wawrzykiem ). Zobaczymy też bardzo dobrego Jana Zavecka ( pamiętany z walk z Jackiewiczem, Berto czy Thurmanem ). 

-Denver i znakomite starcie Mike Alvarado ( 34-1, 23 KO ) vs Rusłan Provodnikov ( 22-2, 15 KO ). W stawce pas WBO wagi junior półśredniej. Na tej samej gali wystąpi Juan Diaz ( 37-4, 19 KO ). Przedstawiciel wagi lekkiej, który powrócił w 2013 r. a znany jest z wielkich walk między innymi z Juanem Manuelem Marquezem. Wygrywał też z Malignaggim czy Katsidissem. Rywalem Diaza będzie przeciętny Juan Santiago. 
Transmisja z gali w Polsacie Sport Extra od godz. 3.00

- MMA i dwie gale na Orange Sport. Od 20.00 nasza PLMMA 23 . Natomiast od 2 w nocy zaczyna się gratka - UFC 166, najpierw preeliminacje a od 4 dania główne i Cain Velasquez vs Junior Dos Santos 3. Dobrze zapowiada się też inna walka w ciężkiej Cormier vs Nelson ( trochę odchudzony ).

Zapraszam do polubienia:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz