Reklama

sobota, 28 września 2013

Zabawa w typowanie walk

Adonis Stevenson vs Cloud : Na 100 % wygra Superman Stevenson. Jeśli styl robi walkę to Amerykanin będzie workiem treningowym obijanym z doskoku. Do tego Cloud nie jest dobry z mańkutem ( Campillo ) ma tylko broń w prawej, ale to wie cały świat. Adonis był już na deskach co jest dobre, bo jest ostrożniejszy i nie da się złapać. Z siłą ciosu tego atlety Amerykanin szczęką nie wygra. Walka na 12 rd. zejścia i mocne ciosy seriami. Wygrana reprezentanta Kanady przed czasem na 80 %. Wygrana na 100 %. Możliwe rozcięcia u Clouda.

Julio Cesar Chavez Junior vs Brian Vera : Styl robi walkę ? Amerykanin pójdzie zderzyć się z czołgiem i zostanie zdewastowany... Nie jego waga, idzie na ładne pożarcie dla młodego. KO/TKO Chavez Junior 100 %.

1,5 ( Chavez Junior przed czasem ) x 1,67 ( Adonis przed czasem ) = 2, 505 zakład na 90 %
1,5 x 1,4 = 2,1 -Wygrana Chaveza przed czasem i Adonisa dowolnie zakład pewny ? O ile w boksie cokolwiek jest pewne...
Dodatek z KSW
Pudzianowski... Porażka w rewanżu.
Porażka Nastuli.
To takie moje typy nie ponoszę odpowiedzialności :)


2 komentarze:

  1. no Adonis podoba mi sie coraz bardziej , to nie jest typowy slugger , posiada przyzwoita szybksc i bardzo użytzeczną technikę
    to o czym marze to starcie Kowaliew vs Adonis nokaut zawisnie w powietrzyu od pierwszej sekundy 1 rd :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie, dziś o tym pisałem :) Też chcę takiej walki i jako fan Rosjanina będę mu kibicował :) Ale to byłaby rzeź...Bomby jak podczas wojen z ciężkim sprzętem.

    OdpowiedzUsuń