Reklama

środa, 19 czerwca 2013

Seth Mitchell vs Johnathon Banks 1 - Kto wygra rewanż ?


                              17 listopada 2012 r. był dniem Johnathona Banksa (29-1-1, 19 KO). Skazywany na pożarcie bokser, wyszedł do ringu z silnym mocno zbudowanym rywalem.


                              Większość przewidywała wygraną Setha Mitchella (25-1-1, 19 KO), nieliczny spodziewali się, że bardziej techniczny boks może wygrać z siłą. Umiejętności osiłka zostały jednak brutalnie zweryfikowane i 31 letni, kreowany na króla nokautu były futbolista został zastopowany już w drugiej rundzie.
                              22 czerwca, czyli w tę sobotę dojdzie do rewanżu. Czy Seth zdążył poprawić obronę ? Czy będzie w stanie zrealizować taktykę ? W pierwszym pojedynku, robił proste błędy, atakował bez należytej ostrożności, brakowało mu balansu i obron, za co został skarcony. Ciężko mi wytypować wynik sobotniej walki, jednak uważam, że tym razem trener Władimira Kliczki, będzie miał o wiele trudniej i nie pójdzie mu tak łatwo z Mitchellem jak ostatnio. Banks musi być bardzo ostrożny, czekać na błąd silnego rywala i uważać na jego ciosy, wtedy być może pokusi się o ponowne zwycięstwo. To byłaby bolesna nauczka dla Golden Boy Promotions. Ta potężna grupa promotorska, próbuje zwojować również wagę ciężką, zapominając przy tym jednak, że nie wygląd i sama siła czynią bokserskiego mistrza. W mojej ocenie jeśli walka poszłaby na punkty ( Co jest mało prawdopodobne ) to Mitchell będzie miał sędziow po swojej stronie.

Więcej wpisów na:

https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908?ref=hl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz