Reklama

niedziela, 30 czerwca 2013

Michał Chudecki odniósł ważne zwycięstwo.


                         Wczoraj na gali w Ostródzie na ring powrócił 27 letni Michał Chudecki ( 6-0-1, 3 KO ).


                           Przeciwnikiem "TNT" był doświadczony 35 letni Krzysztof Szot ( 17-6-1, 5 KO ). Michał w swoim ostatnim występie zremisował z Christianem Steele, także od walki z rodakiem wiele zależało, Chudecki nie mógł zanotować wpadki. Szot to solidny pięściarz, który w swojej karierze walczył chociażby z Natem Campbellem a ostatnio boksował o tytuł mistrza Unii Eurpejskiej w dywizji lekkiej ( przegrał po 12 rundach z Brunetem Zamorą ), także 8 rund nie było dla niego niczym nadzwyczajnym . Inaczej wyglądało to w przypadku "TNT", który nigdy nie był w ringu dłużej niż 6 odsłon.
                          Michał Chudecki pokazał jednak, że ma umiejętności, kondycję, wolę walki a ostatni remis najwyraźniej bardzo go zmobilizował. Obyty w ringu Krzysztof Szot praktycznie nie istniał. "TNT" narzucił mu swoje warunki walki i przez cały dystans rozdawał karty, pewnie zwyciężając rodaka jednogłośną decyzją 80-72, 80-72, 79-73. 
                          Teraz możemy spodziewać się kolejnych wyzwań Michała, który uważam może dać nam wiele dobrych walk i emocji w wadze lekkiej. Urodzony w Poznaniu mańkut robi ciągłe postępy, poprawia serie ciosów, kondycję i pracę nóg, widocznie współpraca z Piotrem Wilczewskim mu służy. Pokonanie Szota po praktycznie jednostronnym boju to nie byle co. Czekam na kolejne pojedynki 27 latka.

Więcej wpisów na:
Zapraszam do polubienia !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz