Reklama

piątek, 3 maja 2013

Guerreo vs Berto Highlighst - przed walką z Floydem


Tomass50Productions-youtube


                               Bardzo podoba mi się ten skrót. Robert Guerrero ( 31-1-1, 18 KO )  dobrze przystosował się do dywizji półśredniej. Widać to było właśnie w walce z Andre Berto ( 28-0, 22 KO ). Według mnie jutro, w trzecim starciu w limicie do 147 funtów " Duch" może wypaść jeszcze lepiej, pod względem fizycznym.
                               Mam nadzieję, że tak będzie, bo Floyd Mayweather Junior ( 43-0, 26 KO ) to poziom wyżej niż Andre. Ten fenomenalny pięściarz walczył już przecież w wyższej wadze, ważąc w ringu o wiele mniej od swoich rywali ( Oscar De La Hoya, Miguel Cotto ). Money jest naprawdę silnym fizycznie bokserem. Jego styl nie zawsze to pokazuje, ale w półśredniej to gość , który ma argumenty nie tylko techniczne, ale też siłowe.
                              Tak więc Guerrero musi pokazać progres i ja tego właśnie od niego oczekuję. W walce z Mayweatherem trzeba mieć sił na 15 rund, aby dobrze wypaść na dwunastu. Ten zawodnik jest zawsze doskonale przygotowany kondycyjnie do swoich pojedynków. Zachowuje refleks, świeżość, szybkość do ostatniego gongu. Rzadko przegrywa ostatnie odsłony - to jest wielkim atutem Floyda. Jeśli walka pójdzie na punkty, Guerrero nie może w rundach mistrzowskich dać się zdominować.

https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908?ref=hl

https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz