Reklama

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Rafał Jackiewicz jednak nie dał rady

                                               
                                                    Niestety nie spełniły się marzenia Polaka. Moje również, ponieważ kibicowałem rodakowi.


                                                     Rafał Jackiewicz (42-11-2, 21 KO), przegrał z Leonardem Bundu (29-0-2, 10 KO) w walce o pas mistrza Europy wagi półśredniej, cały bój zakończył mocny lewy na wątrobę... Szkoda, że nasz reprezentant poległ przed czasem ( drugi raz w karierze ), ale trzeba otwarcie przyznać, że Włoch był zdecydowanie lepszym zawodnikiem.
                                                    Najwyraźniej Jackiewicz odczuwa, skutki ponad 50 walk na zawodowych ringach, bo to nie był ten sam zawodnik, którego widzieliśmy w starciach z Bonsu, Zaveckiem czy Rodriguezem. Zdecydowanie lepiej prezentował się jeszcze w ubiegłym roku pokonując w ładnym stylu innego Włocha - Luciano Abisa. Bundu kontrolował przebieg pojedynku i po raz czwarty udanie bronił tytułu. Leonard, mimo tego , że jest starszy od Polaka, ma 38 lat jest mniej zużyty, zachował więcej świeżości. Wygrał bo tego dnia, był poza zasięgiem Rafała.
                                                     Jackiewicz znany z tego, że jest zawzięty, charakterny, powinien zastanowić się nad swoją przyszłością, bo wydaje mi się, że niestety lepszy już nie będzie. W swojej karierze naprawdę dokonał wiele i szczerze nie chcę patrzeć jak zostaje nokautowany. Spróbował, nie udało się, trudno, widocznie ciało już mówi dość.

http://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908

https://twitter.com/kochamboks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz