Reklama

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Nokaut Władimira K. na Thompsonie.Czy tak też skończy Pianeta ?


z3roXD-youtube                                  Władimir Kliczko ( 59-3, 50 KO ) potrafi boksować z mańkutami. To nie jest dobra informacja dla Francesco Pianety ( 28-0-1, 15 KO ). Uważam, że Amerykanin - Tony Thomson miał nie mniejsze umiejętności niż Włoch. Jak to się skończyło można zobaczyć na powyższym filmiku.
                                   Walka mistrza świata federacji WBA, WBO i IBF już w sobotę 4 maja w Mannheim w Niemczech. Ciężko spodziewać się większych emocji. Mimo tego, że rywal jest niepokonany i w mojej ocenie nie gorszy niż np. Mariusz Wach, lepszy niż stary, zdezelowany Rahman czy Mormeck, to na fajerwerki w wykonaniu 28 latka ciężko liczyć. W miarę równa i dobra walka byłaby wielką niespodzianką . Czekam na pojedynek młodszego z braci z rywalem pokroju Kubrata Pulewa. Tęsknię za tym aby obrony tytułów w wadze ciężkiej niosły ze sobą emocje.

     https://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908?ref=hl
      https://twitter.com/kochamboks                           

2 komentarze:

  1. Thompson jest stary wypalony , nie moze osttania walka z Price zamzywac nam obrazu ze od dawna jest bez formy
    a Pianeta dostnie ko , walki chyba nie obejrze bo i po co

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jak będzie gdzie a będę w domu to obejrzę.
    Szału nie ma a co do Thompsona to widzisz na Anglika wystarczył :D Mi chodziło o to, że on i Pianeta są mańkutami.Władimir więc nie powinien mieć teraz żadnych trudności w starciach z bokserami z odwrotnej pozycji.

    OdpowiedzUsuń