Reklama

sobota, 13 kwietnia 2013

Mateusz Masternak w " Asie Wywiadu "

KlasykiFilmowe youtube

                                         Wywiad Mateusza Masternaka (29-0, 21 KO) w "Asie Wywiadu". Dziś nasz świetnie rokujący junior ciężki wystąpi na gali  w duńskim Frederikshavn. Rywalem Polaka będzie pochodzący z Gujany Sean Corbin (15-3, 10 KO).

http://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908

https://twitter.com/kochamboks

2 komentarze:

  1. słaby występ Mastera , nic do chłopka nie mam , bo kazdemu trenerowi zyczylbym tak poukladanego i pracowitego zawodnika ale niestety za wczesnie zaczął za duzo opowiadac jak to łatwo nie rozprawi sie z mistrzem swiata , a w ostatnich dwoch walkach niestey zadnego mistrzwoskiego błysku nie widziałem

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja myślę, że on na takiego rywala nie miało odpowiedniego poziomu motywacji. Słyszałeś jak Gmitruk już po walce po wygranej powtarzał mu, cierpliwości, wszystko samo przyjdzie, oni obaj zdają sobie sprawę, że trzeba walczyć z tymi których daje Sauerland i czekać. Na tę walkę i tego rywala na pewno nie budowali nie wiadomo jakiej formy, Masternak i tak wygrał to z łatwością on jakby sparował...Widać , że pracują nad lewym sierpem i chłopak próbował tego ciosu, którego do teraz używał dosyć rzadko. Walka jak treningowa a przy okazji windująca ich w rankingu. Niestety na takich przeciwnikach nie można się za bardzo dalej rozwijać, dlatego pewnie i trener i bokser i my czekamy na większe wyzwania, bo tylko one mogą ukształtować mistrza.

    OdpowiedzUsuń