Reklama

wtorek, 2 kwietnia 2013

Głowacki z Arslanem ? To byłaby świetna walka, Arslan vs Huck Wideo.

                                                           
                                                 Na różnych stronach bokserskich czytam, że Krzysztof Głowacki (18-0, 12 KO) być może zawalczy z Firatem Arslanem (32-6-2, 21 KO). To byłaby znakomita wiadomość ! Powyżej nagranie z ostatniego pojedynku ewentualnego rywala Polaka. Arslan sprawił lanie samemu Huckowi !
                                                Pojedynek pomiędzy 26 letnim Główką a doświadczonym, wciąż w znakomitej formie 42 letnim Niemcem, to jedno z lepszych zestawień jakie można sobie wymarzyć w kategorii junior ciężkiej. W dodatku media piszą, że stawką walki miałby być tymczasowy pas mistrza świata WBO w dywizji C.W.
                                                 Firat to facet z walecznym sercem i olbrzymimi umiejętnościami, w ostatnim pojedynku wygrał z Marco Huckiem , ale ze zwycięstwa okradli go sędziowie punktowi. Ten bokser zawsze jest gotowy na wojnę.
                                                 Arslan lubi walkę, wymiany, ma dobry półdystans i to samo preferuje nasz Krzysztof Głowacki. Ja myślę, że ci panowie stworzyliby świetne widowisko. Dwóch twardzieli dążących do złamania przeciwnika.
                                                 Proponowana data pojedynku to 27 Kwietnia a więc czasu nie jest za wiele i to mnie martwi, jednak takiej propozycji nie można odrzucić, jeżeli rzeczywiście ona jest. Dla Krzyśka to życiowa szansa.
                                                Głowacki w swojej 19 zawodowej walce, miałby stanąć w szranki z byłym mistrzem świata, który mimo ponad 40 lat zachowuje nadzwyczajną świeżość. Dwie ostatnie potyczki Arslana, były z absolutnym światowym topem, remisował z Aleksiejewem i został oszukany z Huckiem. Polak natomiast ma wielkie aspiracje, charakter, widowiskowy styl, odporność i mocny cios, być może będziemy mieli nowego mistrza i idola kibiców? Bardzo prawdopodobne , że tak.
                                                  Jeżeli dojdzie do tego pojedynku to brawa należą się też Tomkowi Babilońskiemu, promotorowi Głowackiego, który ostatnio robi dobre zestawienia.
                                                     

http://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908

https://twitter.com/kochamboks

6 komentarzy:

 1. Głowacki wydaje się być na fali wznoszącej, mimo wszystko potyczka z Arslanem byłaby dla niego sporym przeskokiem w klasie rywali. Arslan zrozumiał z kolei, że potrzebuje zaplecza w postaci wpływowego promotora, żeby nie przegrywać wygranych walk. W wieku 42 lat prezentuje się nadzwyczaj dobrze - tym bardziej, że właśnie teraz kontrakt podpisał z nim Sauerland.

  OdpowiedzUsuń
 2. Firat z Aleksiejewem wypadł bardzo dobrze, ale myślałem, że to przez słabość Rosjanina, który taktycznie tam poległ, dał sobie narzucić styl rywala.
  Jednak z Huckiem to już była wyraźnie wygrana walka i przyznam, że Arslan bardzo mnie zaskoczył.
  Kontrakt z Sauerlandem to dobry krok, może zrobią mu ten rewanż lub dostanie szansę walki z Afolabim, jeśli ten pokona Hucka ?
  Jeszcze jedno podejście należy się Firatowi po prostu.
  Sauerland ma masę cruiserów.
  Czytam, że teraz nie będzie walki Głowacji- Arslan a szkoda...
  Krzysiek jest twardy, ma jeszcze braki ale szybko je nadrabia no i podoba mi się jego styl, to, że prze do przodu, ma potencjał do toczenia mocnych widowiskowych walk.

  OdpowiedzUsuń
 3. podobno na walkę z Arslenem na dzisija szanse sa zerowe
  ja chetnie zobaczylbym Głowke z Masterem , taki polski elimnator do Diablo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też bym to chętnie zobaczył ale wierzysz, że KP i Diablo by chcieli aby Masternak zapewnił sobie oficjalny eliminator do walki z Krzyśkiem?
  Uważam, że będą go omijać i póki co mają prawo bo Masternak nikogo dobrego nie pokonał, ale niech nie wkręcają, że z tego nie byłoby pieniędzy...
  Niebawem być może nie będą mieli wyjścia, bo Sauerland jest mocny może ich podejść w rankingu. Mi się nie podoba to bzdurne tłumaczenie nieaktywności Diablo ( Że w Polsce nia ma pieniędzy, że on chce dużo zarabiać, że Masternak nikogo nie pokonał - a szukają trupa RJJ) Ja tego nie kupuję, bo mistrz nie walczy. Za duże są te przerwy, oby wyszło coś z Czakijewem...

  OdpowiedzUsuń
 5. kochamboks
  zgadzam sie Master mimo ze nie do konca sprawdzony bylby sporym rywalem dla Diablo ale uwierz mi Mateusz to w Polsce noname , nie potarfi sie sprzedac szerszej gawiedzi , za spokojny , za ulozony takie sa bryutalne fakty niestey

  a i Ja ciagle stawiam w atkiej walce na Diabła który moim zdaniem w soattnich rd ustrzliby Mastera
  wydaje mi sie ze predzej czy pozniej do tej walki dojdzie podobnie jak do walki Szpilki z Zimnochem , moze na PBN III :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne by to było ale myślisz, że na PBN byłaby obrona WBC ? No nie wiem, jak to wygląda w sprawach Federacyjnych i ich dogadywaniem się z Polsatem...
  Chętnie zobaczę oba zestawienia, czy Głowackiego z Masternakiem ale wg. mnie nacierający jak Krzysiek bokser, leży Mateuszowi, obijałby go niemiłosiernie lewą dodając prawe.
  Główka idzie tylko do przodu.
  Ciekawy tez jestem dalszej kariery Ugonoha no itego Zygmunta, który debiutował z Rusiewiczem, wygrywając.

  OdpowiedzUsuń