Reklama

piątek, 12 kwietnia 2013

Ciekawsze walki na weekend


                                     Zaczynają się coraz większe emocje. Niebawem dojdzie do wielu dobrych walk. Już w ten weekend jest jedna perełka a poza nią kilka dobrych potyczek.
   
                                     W sobotę w Austrii dojdzie do ciekawego rewanżu w wadze średniej. 23 letni Marcos Nader ( 16-0-1, 2 KO ) spróbuje pokonać niewygodnego, 31 letniego Hiszpana Roberto Santosa (  18-6-3, 10 KO ). W listopadzie ubiegłego roku obaj panowie zawalczyli na remis. Santos jest trudnym i charakternym rywalem, wsławił się jako tester nie do przejścia dla Dominika Britscha. 12 rund a w stawce tytuł mistrza Unii Europejskiej.
                                 
                                     Gala w Danii, którą transmitował będzie Polsat Sport Extra ( transmisja od godziny 18.00 a od 20.00 w Polsacie Sport ), będzie miała polski akcent. Mateusz Masternak ( 29-0, 21 KO ), który jest bardzo perspektywicznym junior ciężkim, zmierzy się z Seanem Corbinem ( 15-3, 10 KO ). Zawodnicy powalczą o jeden z pod tytułów WBC. Walka na dystansie 12 rd. choć wątpię, aby tyle potrwała, bo rywal Polaka nie porywa.

                                      New Jersey i pojedynki dwóch naszych rodaków. Patryk Szymański ( 6-0, 2 KO ), niezły półśredni, zmierzy się na dystansie 6 rund z Davidem Romanem Curielem ( 3-0-1, 1 KO ). Obaj są młodzi i niepokonani, może to być trudny test. Michał Chudecki ( 5-0, 3 KO ) walczący w dywizji super piórkowej, powalczy z zawodnikiem na co dzień boksującym w wagach wyższych - Christianem Steele ( 3-5, 1 KO ), także też może nie być łatwo. Polaków czekają dobre lekcje.

                                      Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem weekendu będzie gala w Nowym Jorku w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Transmisja od godziny 4.00 ( Niedziela rano w Polsacie Sport Extra ). Główna walka powala na kolana. Starcie o miano najlepszego super koguta. Dwaj mistrzowie świata o takich umiejętnościach, mierzący się ze sobą - to nie zdarza się codziennie ...Nonito Donaire ( 31-1, 20 KO ) czempion WBO kontra Guillermo Rigondeaux ( 11-0, 8 KO ), najlepszy według WBA.  Na to starcie czeka każdy kibic boksu. W Radio City Music Hall zawalczy też perspektywiczny półśredni Mikael Zewski ( 18-0, 14 KO ), którego rywalem będzie Daniel Sostre ( 11-8-1, 4 KO ).

http://www.facebook.com/pages/Kochamboks/135156249982908

https://twitter.com/kochamboks
                                   

3 komentarze:

 1. Za tydzień i za 2 tyg. to dopiero będą bokserskie weekendy ;) W sumie to kilka najbliższych tygodni zapowiada się znakomicie...

  PS tu jest fajna ściąga:
  http://boxingbet.pl/?strona=strona&co=TERMINARZ

  OdpowiedzUsuń
 2. ...jako przedsmak tego co czeka nas w ten weekend i gwoli uzupełnienia tego co było tydzień temu...
  Chyba mało kto widział: MANSOUR - GAVERN:
  http://bcove.me/ve00asoj :)

  PS szkoda, że nie ma szans na walkę Mansour - Adamek

  OdpowiedzUsuń